Login Uitslagenmodule

E-Uitslagen competitie

Ook dit jaar maken we opnieuw gebruik van een elektronische module voor het doorgeven van de uitslagen.
Echter, deze module kan ENKEL gebruikt worden voor het doorgeven van de uitslagen van de wedstrijden in de KBOV competitie.
U kan de module opstarten door op hier te klikken.

Wegenwerken

Clubs die weet hebben van geplande wegenwerken in de omgeving van hun zaal kunnen dit hier doorgeven.


Kalender Eindronde 1
WedstrijdDatumUurDagThuisploegBezoekersZaalThuisUit
Speeldag 0
97003125-09-202320:20umaaSantobasGhent DefendersKeiskant, Drongen6956
97004103-10-202320:20udinGhent DefendersKobbelkenKeiskant, Drongen5564
97007223-10-202320:20umaaKobbelkenSantobasNeptunus, Wondelgem8154
97012112-12-202320:20udinGhent DefendersSantobasKeiskant, Drongen6665
97013118-12-202320:20umaaKobbelkenGhent DefendersNeptunus, Wondelgem9168
97016222-01-202420:20umaaSantobasKobbelkenKeiskant, Drongen7091
97103226-09-202320:20udinBeautoxThe FalconsKeiskant, Drongen8045
97105224-10-202320:20udinBeautoxBT GroepDeMeyerKeiskant, Drongen5876
97107223-11-202320:30udonThe FalconsBT GroepDeMeyerSint Janscollege, Amandsberg99100
97110221-12-202320:15udonThe FalconsBeautoxSint Janscollege, Amandsberg9482
97112222-01-202420:45umaaBT GroepDeMeyerBeautoxVeldmeers, Laarne7858
97114205-02-202420:45umaaBT GroepDeMeyerThe FalconsVeldmeers, Laarne8088
 
Speeldag 1
97201104-03-202420:45umaaBT GroepDeMeyerGhent DefendersVeldmeers, Laarne9963
97201205-03-202420:20udinBeautoxKobbelkenKeiskant, Drongen5881
97201307-03-202420:30udonThe FalconsSantobasSint Janscollege, Amandsberg8560
 
Speeldag 2
97202126-02-202420:20umaaKobbelkenThe FalconsNeptunus, Wondelgem89100
97202211-03-202420:20umaaSantobasBT GroepDeMeyerKeiskant, Drongen8295
97202312-03-202420:20udinGhent DefendersBeautoxKeiskant, Drongen4061
 
Speeldag 3
97203118-03-202420:20umaaKobbelkenBT GroepDeMeyerNeptunus, Wondelgem7684
97203219-03-202420:20udinGhent DefendersThe FalconsKeiskant, Drongen3661
97203318-03-202420:20umaaSantobasBeautoxKeiskant, Drongen6876
 
Speeldag 4
97204126-03-202420:20udinGhent DefendersBT GroepDeMeyerKeiskant, Drongen5678
97204225-03-202420:20umaaKobbelkenBeautoxNeptunus, Wondelgem96111
97204325-03-202420:20umaaSantobasThe FalconsKeiskant, Drongen91106
 
Speeldag 5
97205125-04-202420:30udonThe FalconsKobbelkenSint Janscollege, Amandsberg
97205222-04-202420:45umaaBT GroepDeMeyerSantobasVeldmeers, Laarne
97205323-04-202420:20udinBeautoxGhent DefendersKeiskant, Drongen
 
Speeldag 6
97206129-04-202420:45umaaBT GroepDeMeyerKobbelkenVeldmeers, Laarne
97206202-05-202420:20udonThe FalconsGhent DefendersSint Janscollege, Amandsberg
97206330-04-202420:20udinBeautoxSantobasKeiskant, Drongen


<Terug naar boven>


Kalender Eindronde 2
WedstrijdDatumUurDagThuisploegBezoekersZaalThuisUit
Speeldag 0
97006419-10-202320:45udonBC Vlaamse Ardennen RonseAmon GentsonSporthal 't Rosco, Ronse6156
97008115-11-202320:20uwoeFeniksBC Vlaamse Ardennen RonseHekers, Zwijnaarde6865
97009220-11-202320:20umaaAmon GentsonFeniksKeiskant, Drongen7673
97015415-01-202420:20umaaAmon GentsonBC Vlaamse Ardennen RonseKeiskant, Drongen7564
97017101-02-202420:45udonBC Vlaamse Ardennen RonseFeniksSporthal 't Rosco, Ronse7363
97018207-02-202420:20uwoeFeniksAmon GentsonHekers, Zwijnaarde7844
97102118-09-202320:20umaaDynamo DampoortFireballsNeptunus, Wondelgem7749
97105125-10-202320:30uwoeDe PlankshottersDynamo DampoortDe Veldmuis, Geraardsbergen6965
97107322-11-202320:30uwoeDe PlankshottersFireballsDe Veldmuis, Geraardsbergen6456
97109107-12-202320:20udonFireballsDynamo DampoortSporthal 't Sportkot, Oudenaarde7767
97112122-01-202420:20umaaDynamo DampoortDe PlankshottersNeptunus, Wondelgem8055
97114308-02-202420:20udonFireballsDe PlankshottersSporthal 't Sportkot, Oudenaarde5148
 
Speeldag 1
97301104-03-202420:20umaaDynamo DampoortBC Vlaamse Ardennen RonseNeptunus, Wondelgem6877
97301206-03-202420:20uwoeFeniksDe PlankshottersHekers, Zwijnaarde5364
97301304-03-202420:20umaaAmon GentsonFireballsKeiskant, Drongen4956
 
Speeldag 2
97302111-03-202420:20umaaAmon GentsonDynamo DampoortKeiskant, Drongen5360
97302213-03-202420:30uwoeDe PlankshottersBC Vlaamse Ardennen RonseDe Veldmuis, Geraardsbergen6257
97302314-03-202420:20udonFireballsFeniksSporthal 't Sportkot, Oudenaarde6235
 
Speeldag 3
97303120-03-202420:20uwoeFeniksDynamo DampoortHekers, Zwijnaarde7074
97303220-03-202420:30uwoeDe PlankshottersAmon GentsonDe Veldmuis, Geraardsbergen7646
97303321-03-202420:45udonBC Vlaamse Ardennen RonseFireballsSporthal 't Rosco, Ronse6255
 
Speeldag 4
97304128-03-202420:45udonBC Vlaamse Ardennen RonseDynamo DampoortSporthal 't Rosco, Ronse6664
97304227-03-202420:30uwoeDe PlankshottersFeniksDe Veldmuis, Geraardsbergen5345
97304328-03-202420:20udonFireballsAmon GentsonSporthal 't Sportkot, Oudenaarde200
 
Speeldag 5
97305122-04-202420:20umaaDynamo DampoortAmon GentsonNeptunus, Wondelgem
97305225-04-202420:45udonBC Vlaamse Ardennen RonseDe PlankshottersSporthal 't Rosco, Ronse
97305317-04-202420:20uwoeFeniksFireballsHekers, Zwijnaarde
 
Speeldag 6
97306129-04-202420:20umaaDynamo DampoortFeniksNeptunus, Wondelgem
97306229-04-202420:20umaaAmon GentsonDe PlankshottersKeiskant, Drongen
97306302-05-202420:20udonFireballsBC Vlaamse Ardennen RonseSporthal 't Sportkot, Oudenaarde


<Terug naar boven>


Kalender Eindronde 3
WedstrijdDatumUurDagThuisploegBezoekersZaalThuisUit
Speeldag 0
97002418-09-202320:20umaaGent SonicsGhent LionsKeiskant, Drongen5351
97007423-10-202320:20umaaGhent LionsBBC SiviLAGO Rozebroeken, Amandsberg4945
97009320-11-202320:20umaaGent SonicsBBC SiviKeiskant, Drongen6271
97011404-12-202320:20umaaGhent LionsGent SonicsLAGO Rozebroeken, Amandsberg5350
97016422-01-202420:20umaaBBC SiviGhent LionsKeiskant, Drongen8082
97018305-02-202420:20umaaBBC SiviGent SonicsKeiskant, Drongen6945
97106406-11-202320:30umaaYoung Ones Landegem v.z.w.BBC SalamanderSportzaal Oostbroek, Nevele4945
97113401-02-202421:15udonBBC SalamanderYoung Ones Landegem v.z.w.Sted. Sporthal Durmehal, Lokeren200
 
Speeldag 1
97401104-03-202320:30uzatYoung Ones Landegem v.z.w.BBC SiviSportzaal Oostbroek, Nevele6856
97401204-03-202320:20uzatGent SonicsBBC SalamanderKeiskant, Drongen5629
 
Speeldag 2
97402111-03-202420:20umaaGhent LionsYoung Ones Landegem v.z.w.LAGO Rozebroeken, Amandsberg5584
97402214-03-202421:15udonBBC SalamanderBBC SiviSted. Sporthal Durmehal, Lokeren5659
 
Speeldag 3
97403118-03-202420:30umaaYoung Ones Landegem v.z.w.Gent SonicsSportzaal Oostbroek, Nevele5850
97403208-04-202420:20umaaGhent LionsBBC SalamanderLAGO Rozebroeken, Amandsberg6754
 
Speeldag 4
97404125-03-202420:20umaaBBC SiviYoung Ones Landegem v.z.w.Keiskant, Drongen5465
97404228-03-202421:15udonBBC SalamanderGent SonicsSted. Sporthal Durmehal, Lokeren200
 
Speeldag 5
97405122-04-202420:30umaaYoung Ones Landegem v.z.w.Ghent LionsSportzaal Oostbroek, Nevele
97405222-04-202420:20umaaBBC SiviBBC SalamanderKeiskant, Drongen
 
Speeldag 6
97406129-04-202420:20umaaGent SonicsYoung Ones Landegem v.z.w.Keiskant, Drongen
97406229-02-202421:15udonBBC SalamanderGhent LionsSted. Sporthal Durmehal, Lokeren6041


<Terug naar boven>